BMW X3
xDrive30e High Executive | PANO | Leer | Trekhaak | 94% soh
Direct kopen, basisprijs: € 33.980,-
Direct kopen, basisprijs
€ 33.980,-
LEASEPRIJS: € 560,05 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.796,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X3 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive30e High Executive | PANO | Leer | Trekhaak | 94% soh |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 17 december 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 49.986 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 560,05 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 33.980,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.965 kg |
| Wielbasis: | 286 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- 18 inch lichtmetalen wielen V-spaak in Reflex Silver
- Automatische 3-zone airconditioning
- Connected Package Professional
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- kunstlederen bekleding
- navigatiesysteem full map + hard disk
- Panoramadak
- Saphirschwarz
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- achteruitrijcamera
- Active guard
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- aluminium delen exterieur
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun achter
- armsteun voor
- Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderszijde
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- BMW Laserlicht
- boordcomputer
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- cruise control
- DAB-Tuner, digitale radio ontvangst
- dakrails
- Doorlaadopening
- DVD speler
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare lendensteun
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- geluidsimulator
- HiFi-luidsprekerssysteem
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- Interieurvoorverwarming
- keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- M sportstoelen voor
- multimedia-voorbereiding
- oplaadmogelijkheid
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- Parking Assistant Plus
- passagiersairbag
- radio
- Regensensor 3 serie
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Scheidingsnet tussen bagageruimte en achterbank
- Servotronic
- sportstuur
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Trekhaak met elektrisch wegklapbare kogel
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- warmtewerend glas
- zij airbag(s) voor